HSG KALIP

HSG KALIP - Antalya / Döşemealtı

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

Firma Hakkında

HSG Hakkında

HSG Kalıp çağımızın ileri teknolojisini kullanmak suretiyle yüksek katma değerli ürünler ortaya koyarak; gerek ülke ekonomisine gerekse çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize minimum yatırımla yüksek kazançlar elde etme imkanı sunmaktadır.

Misyon-Vizyon

Ülkemizin içinde bulunduğu cari açık çıkmazının ancak yerli kaynaklar kullanılarak yüksek katma değerli ürünlerin ülke ekonomisine kazandırılmasıyla aşılabileceğinin bilincinde olan firmamız gerek personel gerekse makine-ekipman yatırımlarını sürekli arttırarak hem ülkemizin hem de dünyanın sayılı ihracat firmaları arasında yerini alacaktır.

Günümüz teknolojisini yakından takip ederek çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize, ürünlerinde kaliteyi yakalayabilmelerini sağlamak amacıyla ar-ge hizmetleri sunarak pazardaki rekabet güçlerini arttırmalarına yardımcı olacaktır.

Firmamız sadece kalıp ve model üreten değil aynı zamanda bilgi ve teknoloji üreten bir kurum olacaktır. Bunun devamını sağlayabilmek adına istihdam edilen personelin mesleki yeterliliklerini en üst seviyede tutmak için gerekli yatırımları yapacaktır.

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder