BÜCÜRÜK ANAOKULU

BÜCÜRÜK ANAOKULU - İstanbul / Beyoglu

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

HİZMET
HİZMET

Firma Hakkında

Çocuklara karşı büyük bir sevgisi olan ve hep çocuk kalmak isteyen kurucumuz Ayşe FENERCİ bu sihirli formülü kendisini çocuklara adayarak keşfetmiştir. Nitekim beş çocuk annesi olmak dahi ona yeterli gelmemiş, o geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın tümüne annelik yapmak istemiştir. Bu amaçla BÜCÜRÜK ANAOKULU‘nu hayata geçirmeyi planlamış, bunu yaparken her şeyde öncelikli olarak minik çocuklarımızın yetişmelerini, eğitimlerini, geleceklerini, sevgi ve ilgiye olan ihtiyaçlarını ölçü olarak almıştır . Kurumumuz 27.01.2006 dan beri eğitime ara vermeden devam etmektedir .  

Hedef sağlıklı, özgür düşünceli, tartışabilen, geleceğe hazır, mutlu ve cıvıl cıvıl çocuklar yetiştirmekse adres BÜCÜRÜK ANAOKULU‘dur.

Değişen yönetimimizle, güçlenen alt yapımız, bilgili kadromuz, yenilenen sınıflarımız ve kaliteli eğitim konusunda hiç taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.

BÜCÜRÜK ANAOKULU “YAŞITLARINDAN BİR ADIM ÖNDE NESİLLER” sloganıyla yola çıkarak, öğrencilerimizin bulundukları her ortamda başarıları ve güzel ahlakları ile örnek müslüman birey olmaları için her türlü çabayı göstererek, hizmet etmeye devam edecektir.

Kurumumuz sabah saat : 07.30  akşam 19.00 kadar açıktır.
Cuamartesi günleri kapalıdır.
Eğitim dönemlerimiz  9.5 aydır.
Kurumlarımız 12 ay boyunca açıktır. Her eğitim dönemi bitiminde YAZ OKULLARIMIZ’la eğitime aralıksız devam edilmektedir.

VİZYONUMUZ

10 yıl önce hizmet bilinci ile çıktığımız  manevi yolda, yaşıtlarından bir adım önde peygamber ahlaklı nesiller yetiştirmek, inancımız değerlerimiz  ve sevgimiz ile büyüyen yenilikçi başarılı örnek bir kurum olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Güzel ahlaklı erdemli Mutlu, özgüvenli, başarılı, ilkeli, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, , öğrenmeye  açık,  cesaretli, saygılı ,duyarlı  ,özgür düşünen,ulusal kültürünü özümsemiş, insanlığa gerçek iyilik yolunda hizmet edebilecek , vatanına milletine faydalı anne babasına  hayırlı peygamber ahlaklı nesiller yetiştirmektir.

Kısa zamanda velilerimizle sağladığımız birebir dostluklar bizi diğer çocuk yuvalarından ayıran en önemli özelliğimizdir.

İlkesi sevgisi ile yoğrulmuş güven ve kaliteli eğitim olan yuvamızı arayın bir kahve molasında yeni dostlukları beraber kazanalım.

 

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder