YILMAZER CAM BALKON PVC KAPI PENCERE veSİNEKLİK SİSTEMLERİ

YILMAZER CAM BALKON PVC KAPI PENCERE veSİNEKLİK SİSTEMLERİ - Ankara / Sincan

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

PLASTİK
PVC DOĞRAMA

Firma Hakkında

Şirket Profili
 
Ankara Sincan'da 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, cam balkon uygulamaları ve PVC pencere kapı sistemleri alanında hizmet vermektedir.
 
PVC pencere ve kapı sistemlerinin önde gelen markalarından FIRATPEN'in yetkili bayii olan firmamızda muhtelif model ve özelliklerde PVC pencereler, kapılar, çek-aç sürme sistemleri, PVC sineklikler, panjurlar ve kepenk sistemleri gibi ürünleri bulabilirsiniz.
 
PVC sistemler, maliyetinin düşük olması, ısı yalıtım özelliği, bakım kolaylığı, uzun kullanım ömrü gibi nedenlerle en çok tercih edilen ürünlerdir. Bu özellikleri ile PVC sistemleri tüketiciye tasarruf imkanı sağlarken aynı zamanda şık görünümü ile yaşam mekanlarına değer katar. PVC kapı ve pencere sistemlerinin uygulanacağı mekana göre farklı renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Böylece evinizin dekorasyonu ile uyumlu pencere ve kapı sistemlerine sahip olabilirsiniz.
 
Firmamızın en önemli çalışma alanlarından biri de cam balkon uygulamalarıdır. Cam balkonlar, kış mevsiminde de geniş ve ferah bir manzaraya sahip olmak ve bu arada ısı kaybını önlemek açısından son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır.
 
Firmamız, uzman kadrosu ile konutlar, işyerleri, ofisler, alışveriş merkezleri, kurum ve kuruluş binaları için cam balkon uygulamaları gerçekleştirmektedir. Şık, dekoratif görüntüsü ve yaz-kış kullanabileceğiniz, geniş bir manzaraya sahip balkon alanı yaratması ile cam balkon sistemleri müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği uygulamalardır. Firmamız, her mekana özel projelerle uygun cam balkon çözümleri sunmaktadır.
 
PVC kapı ve pencere sistemleri ve cam balkon uygulamalarında güvenilir ve uzman çözümler arıyorsanız sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.
 
 
Şık, estetik cam balkon uygulamaları ile yaşam mekanlarınıza değer katmak
Yetkili bayii olduğumuz FIRATPEN markasını en doğru şekilde temsil etmek
Mekana uygun çözümlerle standartların üstünde kaliteli ve güvenilir hizmet vermek
 
 
Misyonumuz
 
Uzman ve deneyimli ekibimizle dürüst ve profesyonel hizmet vermek
Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek yenilikçi bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmek
Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız için ekonomik katma değer sağlamak
 

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder