ÖZEL ŞİRİNLER ANAOKULU

ÖZEL ŞİRİNLER ANAOKULU - İstanbul / Sisli

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

KÜLTÜR VE SANAT
EĞİTİM KURUMLARI

Firma Hakkında

2009 yılında, okul öncesi eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir anaokulu hizmeti verebilmek için yola çıktık. O gün, çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız eğitim projemiz kısa süre içinde sınıfsal fark gözetmeden tüm çocuklarımıza sevgi dolu ortamda yaşayarak öğrenme fırsatı sundu. Bugün Özel Şirinler Anaokulu çocuklara;ülkemizde okul öncesi eğitim alanında alışkanlıkları ve standartları değiştirerek yoluna devam ediyor. 
Özel Şirinler Anaokulu ile öğrencilerin eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, öğrencinin eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, dünyanın çağdaş ülkeleri tarafından uluslararası geçerlilikleri almış bir okul modeli ortaya koyulmaktadır.
 
Okullarımızdan mezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer değer olmaktadırlar.
 

Öğrencilerimiz Özel Şirinler Anaokulu;
 

·         Öğrenme zevkini ve keyfini

  • Araştırma heyecanlarını
  • Merak duygularını
  • Yaratıcılıklarını
  • Biricikliklerini (kendisi gibi olma ve farklı düşünme haklarını)
  • Özgüvenlerini

kaybetmeden düzgün karakterli birey olmanın keyfi ile eğitimlerini sürdürebilmektedirler.

 
Ziynet ŞENSOY tarafından kurulan Özel Şirinler Anaokulu , öğrencilerinden ve velilerinden aldığı güçle hizmet yelpazesini hızla büyütüyor. Eğitim dünyasının dışından sektöre girerek, parasal sermaye ile sektörde var olmaya çalışan kurumlardan farklı olarak okullarımız, insan gelişimine ve eğitimine, çocuk yetiştirme yöntemlerine, çocuk ve yetişkin psikolojisine adanmış, mesleki sermayesi en Güçlü kurum olarak hizmet vermektedir.
 
Klasik okul öncesi eğitim kavramlarının dışında, özel bir okul modeli ortaya koyan Özel Şirinler Anaokulu öğrencilerini farklı bir gelecek için yetiştirmeye devam ediyor. 

 

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder