MY KARTAL DANIŞMANLIK ve TEMİZLİK

MY KARTAL DANIŞMANLIK ve TEMİZLİK - İstanbul / Kadiköy

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

Firma Hakkında

FİRMA BİLGİSİ

Sektörde 2001 yılıdan buyana hizmek vermekte olan firmamız güleryüzlü ve titiz personelleri ile piyasaya damgasını vurmuştur.

MY KARTAL DANIŞMANLIK VE TEMİZLİK şirketi olarak evlerinizde ve iş yerlerinizde mutlak memnuniyet ve mutluluğu yakalayabilmeniz için “%100 mutluluk politikası” adında bir sistem geliştirmiştir. Bu sistem ile kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun kaliteli çözümleri uygun fiyatlara sağlamayı amaçlıyoruz.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Ofisler ve işyerleri; evden daha çok vakit geçirdiğimiz, kalabalık insan gruplarının bulunduğu, çeşitli mikrop ve bakterilerin çok fazla bulunduğu, dışarıdan ofis içerisine yoğun mikrop taşındığı ortamlardır...

Bu yüzden Şirketimiz ofis temizliğinin temizlik hizmetleri çeşitlerinin arasında en ciddi ve özenilerek yapılması gereken iş kolu olduğunun bilincindedir.

Sunmuş olduğumuz ofis temizliği hizmetinde bu faktörleri göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir.

Evinizde yada işyerinizde tadilat yaptırdıktan sonra oluşan, moloz kalıntıları, harçlar, alçı sıva, boya kalıntıları bulunduğundan birçok bakteri ve mikrobu içinde barındırabilme niteliğine sahiptir..

 

 

İş alım sürecinde adli sicil kaydı kontrol edilen profesyoneller psikolojik ve kişilik testlerinden geçtikten sonra gerekli eğitimleri alarak sistemimize dahil olurlar.

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder