ZİRVE TONER fotokopi makinaları teknik servis

ZİRVE TONER fotokopi makinaları teknik servis - İstanbul / Sisli

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

HİZMET
HİZMET

Firma Hakkında

 
Zirve büro makinaları 2016 tarihinde kurulmuştur. Faks makinaları, fotokopi makinaları, yazıcılar, sarf malzemeleri satışı ve teknik servis hizmetlerini yürütmekteyiz.
Tüm marka  fotokopi makinelerinin satışını  bakım onarım hizmetlerinin merkezimiz İstanbul olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen her noktasında satışını ve servisini sürdürmekteyiz. Uzman teknik servis ve satış elemanlarımız sayesinde satış öncesi ve satış sonrası siz müşterilerimizin ihtiyacı olan doğru ürünü en uygun fiyat ve şartlar ile satın almanızı ve almış olduğunuz ürünün en iyi şekilde teknik desteğinin sağlanması bizim en öncelikli görevimizdir. Ürünlerimizi uygun fiyata satın alabileceğiniz gibi isterseniz kopya başı çalışma veya kiralama yolu ile de sahip olabilirsiniz. Böylece kopya işlemlerinizi gerçekleştirdikçe gerçekleştirdiğiniz adet kadar ödeme yapmış olursunuz.
Tecrübe ve deneyimlerimizden yararlanmak, bizleri daha yakından tanımak ve bizimle çalışmak isterseniz hulya@zirveburo.com elektronik post adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaretiniz ve bize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın. (0 212 909 24 48) 
Zirve Toner ailesi olarak işlerinizde başarılar dileriz.

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder