Matematik Özel Ders Ankara

Matematik Özel Ders Ankara - Ankara / Yenimahalle

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

SAĞLIK VE MEDİKAL
ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Firma Hakkında

Merhaba arkadaşlar. 

Kendimden bahsetmek istiyorum. Olur da birlikte çalışırsak az da olsa tanıyın:)

1998'de iskitler End. Mes. Lisesinden 2002 de Ankara Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldum. 2004 de Gazi Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. 2002 yılından beri de Ankara'da matematik öğretmeni olarak çalışıyorum.  Ankara'da 14 yıl dersanede Matematik ve Geometri öğretmeni olarak çalıştım. "Herkesin Dilinden Konuşan Matematik" ve "YGS Matematik Soru Bankası" olmak üzere iki kitap yazdım "TYT/YKS Geometri Konu Anlatımı" ve "YKS Matematik Konu Anlatımı" kitaplarımı da yazmaya devam ediyorum az kaldı kısa sürede bitecek :).

Ankara'da pek çok kurumun yayın yazarlığını yaptım ve "matematik zümre başkanlığı" görevini yürüttüm. Arke Uzaktan Eğitim firmasının uzaktan eğitim video matematik derslerinin çekimini yaptım. Şu an bir youtube kanalı ve www.matematikakademim.com sitesinin sahibiyim. Halen özel bir okulda matematik öğretmeni olarak çalışıyorum.

Öğretmenlik hayatım boyunca Fen Lisesi öğrencilerime üst seviye, Sayısal ve Eşit Ağırlık öğrencilerime temel, orta ve ileri düzey olmak üzere her seviyede matematik-geometri özel dersi verdim ve ciddi başarılar yakaladık. Özellikle matematikte zorlanan ya da matematiği hiç yapamayan öğrencilerimin matematik netleri yükseldi. Söylediklerimi yaparsanız ders programına uyarsanız en az 15 net yapabilirsiniz. Matematiğe karşı ön yargınız kırılacak emin olun.

Öğrencilerimle dersleri kızılayda ofisimde ya da evlerinde veriyorum. Ankara'nın çok uzak bir yeri olmamak şartıyla hemen her yerindeki arkadaşlarla çalışabiliriz. Bir ders saati ücreti 95 TL dir.

Kendim meslek lisesi mezunu olduğum için matematikte geçmişte çok zorlanmıştım bu sebeple öğrencinin matematiği neden anlamadığını iyi biliyorum. Ders verdiğim öğrencileri iyi ve sıkı bir şekilde takip eder ders programlarını yapar ve günlük çözdüğü soru sayılarını düzenli olarak takip ederim(Eğitim Koçluğu)

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder