TIME LIFE AMBULANS

TIME LIFE AMBULANS - İstanbul / Ataşehir

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

HİZMET
HİZMET

Firma Hakkında

Kurumsal

Firmamız 2012 yılında kurulmuştur. Özel sağlık sektöründe eğitimli ve dinamik kadrosuyla , modern tıbbi cihazlarla tam donanımlı ambulanslarımız ve deneyimli sağlık ekibimizle her yaş grubundaki hastalara yeni bir anlayışla hizmetinize girmiştir.Doğru ve zamanında yapılan acil ilkyardım hayat kurtarmaktadır. En küçük gecikme, telafisi mümkün olmayan olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Gereken acil müdahalenin öncelikle ve ön şartsız yapılması insani bir görev olduğu gibi Time Life Ambulansın edindiği ilke ve görevidir.

Misyonumuz

Time Life Ambulans ve Sağlık Hizmetleri olarak misyonumuz, toplumun hastane öncesi ve hastane sonrası ihtiyacı olabilecek her tür sağlık ihtiyacını en az hastane kalitesinde kusursuz sağlamak; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Yapacağı müdahale ve operasyonlarla toplumun yaşam kalitesini bozmadan süregelirliğini sağlamak, Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren mobil sağlık konusunda uzman hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Time Life Ambulans Hizmetleri, Mobil Sağlık alanındaki tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hizmet alan kişi ve kurumların memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli mobil sağlık ekibi, çağdaş altyapısı, en modern teçhizatı ve öncü uygulamalarıyla; Türkiye’de hastane dışı bütünleşik sağlık hizmetini kusursuz ve en üst seviyede veren; pazar ve standart belirleyici olarak referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder