SARAY ÇİT PANEL SİSTEMLERİ 2 antalyada panel çit firmaları

SARAY ÇİT PANEL SİSTEMLERİ 2 antalyada panel çit firmaları - Antalya / Kepez

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

ÜRETİM
FERFORJE VE DEMİR DOĞRAMA

DAYANIKLI TÜKETİM
ÇELİK SANAYİ

Firma Hakkında

 

 

KURUMSAL SİTEMİZİ ZİYARET ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

      SARAY ÇİT PANEL SİSTEMLERİ VE DEMİR DOĞRAMA

       SARAY ÇİT ! ÇEVRENİZE GÜVEN SARMAK BİZİM İŞİMİZ !!!
 
ANTALYA da PANEL ÇİT TELİ, GALVANİZLİ BAHÇE TELİ, BAHÇE TELİ, ÇİM ÇİTLER ve SPOR SAHALARI, JİLETLİ TELLER, FERFORJE UYGULAMALARI, DEMİR KAPI ve DEMİR DOĞRAMA ÇELİK ÇATI  konusunda uygulamalar yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; 10 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Antalya da Çelik Çatı, Ferforje İşleri, Demir Doğrama İşleri,   Spor Sahaları, Fabrika Çatıları, Fabrika Depoları, Demir Kapı, Raylı Sürgülü Kapı, Bina Kapıları, Yaya Kapıları, Yangın Merdiveni, Kamelya, Oto Garaj ,ferforje bahçe süsleri ,ferforje bahçe bankları  demir doğrama v.b. işleri uygun fiyat ve titizlikle yapmaktadır.
Hizmetlerimiz arasında aynı zamanda tel çit, çevre güvenlik sistemleri, jiletli tel uygulamalarının yanı sıra, panel çit sistemleride mevcuttur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük uygun fiyat ve kalite prensibiyle çalışan SARAY ÇİT, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.SAYGILARIMIZLA      
                                                                                                                                                                            
ADRES : GAZİ MAH.YEŞİLIRMAK CAD.NO 186/B KEPEZ ANTALYA 

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder