GALKOTEKS ÇADIR ÇELİK ÇATI VE PROJE

GALKOTEKS ÇADIR ÇELİK ÇATI VE PROJE - Ankara / Merkez

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

Firma Hakkında

10m.-12m.-14m.-15m..........25m. GENİŞLİĞE ve İSTEDİĞİNİZ UZUNLUĞA KADAR HAYVAN BARINAĞI BESİ ÇADIRI YAPILIR..

ÇELIK KALIP ILE HATIL BETON, ANKRAJ AYAKLAR,ZEMİN TESFİYESİ, NAKLİYE VE MONTAJ hizmetimize dahildir. Üretimlerimizin statik hesapları yapılarak, KAR VE RÜZGAR YÜKLERİ hesaplanmıştır. 2mm.-2.5 mm.-3 mm. Kalınlıkta malzemelerden üretilmektedir.KESİNLİKLE ince malzeme kullanılmamaktadır.Makas Bağlantı sacları ve Ayakları 8mm. - 10 mm. Sacdan Lazer kesim ile yapılmaktadır.

 ÇADIR ALIRKEN BU DETAYLARA DIKKAT EDİNİZ. Bu sebeple çelik aksamı Lodos,tipi,poyraz gibi sert rüzgârlara dayanıklı hale gelebilecek ve kar yükü taşıyabilecek şekilde üretilmiştir. Kesinlikle malzemeden kaçılmamıştır. Her ebatta ve her amaca uygun çadır üretimimiz vardır. Teslimimiz en fazla 15 gündür.

PROJE VE STATIK HESAP DÖKÜMANI İSTEYİP KONTROL ETTIRMEDEN YAPTIRMAYINIZ. Bir MIMAR ve Bir İNŞAAT MÜHENDISI ve 35 yıllık deneyimi olan ustalar ile çalışmaktayız.Sizleri üretim yerimize bekliyoruz.Fotoğraflar tamamen kendi üretimlerimizdir.Telif hakkı bize ait olup, kopyalanması yasaktır. kullanılması durumunda sorulmadan yasal işlem başlatılacaktır.

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder