ÇMK Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti

ÇMK Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti - İstanbul / Esenyurt

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

Firma Hakkında

Kurumsal
 
“ÇMK YAPI MİMARLIK” olarak ev, ofis, mağaza, kafe, restoran, kültürel ve toplumsal yapılar gibi birçok alanda mimarlık, mühendislik, inşaat, Anahtar Teslim Tadilat, dekorasyon ve proje yönetimi konularında hizmet sunuyoruz. "Şeffaflık" ve "dürüstlük" kavramlarını, en önemli iş prensiplerimiz olarak kabul ediyoruz. Üstlendiğimiz her proje; disiplinler arası koordinasyon, bütçe ve iş programı kontrolü, verimlilik esası ve en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır. ÇMK Yapı Mimarlık & Mühendislik Tasarım Ofisi; yapılan işleri ve konuyu konsept aşamasından ele alıp, anahtar teslimine kadar takip eder.
 
Ev Tadilatı bakım merkezi; evinizin ya da ofisinizin bakım, onarım ve yenilenmesini profesyonel ekiplerle siz zaman ya da düşünce harcamadan gerçekleştirir. Bizim görevimiz evinizi yukardan aşağı, içerden dışarı yenilemek ve bakımını sağlamak. ÇMK Yapı Mimarlık ve Mühendislik olarak biz biliyoruz ki hayat çok kısa ve vaktiniz çok değerli. Evinizi bize bırakın siz değerli vaktinizi sevdiklerinizle geçirin.
 
Anahtar Teslim Tadilat, yapılarınızın yeniden düzenlenmesi, ticari mekân mimari çözümleri, tadilat, dekorasyon, Ev, İşyeri, Ofis, Mağaza Tasarımları, 3D modelleme ve üç boyutlu görselleme gereksinimlerinizde bize ulaşabilirsiniz.
 
Hayallerinizdeki istek ve ihtiyaçlarınızı gerçekleştirebilmek dileğiyle.

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder