ÜNALAN NAKLİYAT 0 536 708 67 04

ÜNALAN NAKLİYAT 0 536 708 67 04 - Uşak / Merkez

Firma Resimleri

Hizmet Verdiği Sektörler

Firma Hakkında

 
http://www.unalannakliyat.com.tr/
 
 
 
 
Hakkımızda
Uşak'ta kurulan ilk evden eve nakliyat firmalarından olan Ünalan Evden Eve Nakliyat 1969'dan beri nakliyecilik hizmeti ve 1988'den beri ise Uşaklılara evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.
 
Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve nakliyat firması olmasına rağmen Uşaklıların en çok tercih ettiği evden eve nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. Ünalan Evden Eve nakliyat en eski firma olmasına rağmen zamana ve yeniliklere en hızlı ayak uyduran evden eve nakliyat firmasıdır. Ünalan Evden Eve Nakliyat artık müşterilerine asansörlü nakliyat hizmeti veriyor. 10 yıldır Uşak'ın gelişen ilçelerinde de müşterilerimize hizmet veriyoruz.
 
Ünalan Evden Eve Nakliyat; çok talep gören bir firma olmasına rağmen günde 2 taşımadan fazlasını yapmamaktadır. Çünkü tamamen kendi personelimizle çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama personel alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız. Dolayısıyla "az iş yapalım ama temiz iş yapalım" diyoruz. Yıllardır hiç bir müşterimizi yarı yolda bırakmadık, her zaman taşıma günü ve saatinde adresinizde olduk. Hiç bir işimizi yarım bırakmadık, hem şehir içi hem de şehir dışı taşımalarda müşterilerimizi zarar etme pahasına da olsa mağdur etmedik, bunu acı taşıma tecrübeleri olanlar iyi anlarlar.
 
Ünalan Evden Eve Nakliyat bu sektörde öyle güvenilir bir firmadır ki bazı firma sahipleri "MÜŞTERİNİN GÜVENİNİ SAĞLAMAK İÇİN BEN ÜNALAN NAKLİYAT İLE ÇALIŞTIM" diyebilmekteler.
 

Google Haritası

Firmaya Mail Gönder